Choď na obsah Choď na menu
 


Cena dovolenky

 

Cena dovolenky na lodi je podľa sezóny nasledovná:

mimo sezóna (máj a október) 1800 Eur (300 Eur/osoba)
okrajová sezóna (máj a október) 2100 Eur (350 Eur/osoba)
plná sezóna (jún - september) 2400 Eur (400 Eur osoba)

 V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s týždenným prenájmom lode (od soboty 17:00 do soboty 9:00) vrátane nafukovacieho člna s motorom.

Čo všetko v rámci ceny prenájmu od nás dostanete? 
 

- Plne funkčnú vyčistenú loď pre 6 členov posádky + kapitána

- Deku a vankúš s obliečkami pre každého člena posádky.

- Vybavený kuchynský kút s chladničkou a plynovým varičom.

- Nafukovací čln s motorom,

- Prístavné poplatky a kotvenie

- Spotrebovaná nafta a benzín

Služby kapitána lode (skipera) -  kapitána je treba do a z Chorvátska dopraviť a prestravovať. Kapitán ale nedokáže sám loď viesť, keď ide na plachty. Vtedy potrebuje aby mu posádka aktívne pomáhala. Tak isto sa všetci musia zapojiť pri pristávaní a naopak pri vyplávaní. V prípade záujmu vie kapitán pripraviť na skúšky a zabezpečiť kapitánsky preukaz.

Čo nie je v cene lode a treba to doplatiť? 

 

- Strava -  rozpočet nezahrnuje stravu a nápoje (kapitánovi zabezpečuje stravu a nealko nápoje posádka). Na lodi je vybavená kuchynka, chladnička a potraviny v Chorvátsku sú približne rovnako drahé ako u nás, takže večera varená na lodi vrátanie vína vyjde cca 5-6 eur/osoba. Toto samozrejme neplatí o reštauráciách. Keď sme boli v reštaurácii, tak sa nám asi ešte nepodarilo platiť menej, ako 100 Kuna (cca 15 Eur) na osobu, avšak priemer bol asi 20 eur.  

- Doprava - Doprava Vás, ani kapitána nie je v cene, kapitána buď vezmete niekto autom, alebo mu uhradíte cestu autobusom, čo stojí z Bratislavy 100 Eur

 

 
 

 

PortrétŠtatistiky

Online: 1
Celkom: 34501
Mesiac: 984
Deň: 39